Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
جستجو در مطالب
Search in pages
جستجو در محصولات
جستجو در آموزش ها

طراح کرامت نسیم نت ( ویژه جوانان )

طرح کرامت نسیم نت

۰


متاسفانه کوپن های تخفیف به پایان رسید است !


چرا طرح کرامت نسیم نت راه اندازی شد ؟

بسیاری از افراد از جمله خود بنده در آغاز دوران جوانی ایده هایی برای راه اندازی یک کسب و کار داشته ایم ولی متاسفانه بدلیل عدم سرمایه کافی و عدم حمایت مالی و معنوی از طرف دیگران ، توانایی راه اندازی کسب و کار خود را پیدا نکرده ایم ! این معضلی است که اکثر ما بار ها آن را تجربه کرده ایم و این تجربه آنقدر تلخ است که حاضر نشویم شخص دیگری آن را تجربه کند.

مورد دیگری که به کرات مشاهده شده این است که بسیاری از افراد بدلیل کمبود بودجه اقدام به خرید نسخه های نال شده و بدون پشتیبانی و آپدیت کرده اند و بعد از مدتی سایت آن ها دچار حملات هکر ها ،‌دزدیده شدن و یا از بین رفتن اطلاعات ، بالا نیامدن سایت ، عملکرد نا صحیح سایت و … شده اند.

همانطور که می دانید متاسفانه ایران از آمار بالای بیکاری جوانان رنج می برد و بسیاری از جوانانی که شاغل هستند آنقدر درآمدهای پایینی دارند که شاید کفاف هزینه های زندگیشان را ندهد و همیشه به فکر کار دوم و یا پاره وقت بوده اند . که امیدواریم این طرح بتوانند به اشتتغال زائی و درآمد زائی جوانان کمک کند.

و به قول کنفسیوس که می گوید “به جای آن که به تاریکی لعنت بفرستید ، یک شمع روشن کنید” امیدواریم این طرح ، شمعی باشد برای جوانان این مرز و بوم تا بتوانند زندگی و آینده ای متفاوتی را رقم بزنند.

چه کسانی و با چه شرایطی می توانند از این طرح استفاده کنند ؟

  • همانطور که قبلا عرض شد این طرح برای جوانان بیکار و یا کم درآمد است و تنها این قشر می توانند از این طرح استفاده کنند.
  • نسیم نت برای استفاده از این طرح ، مدرک و یا سندی برای اهراز هویت شما نمی خواهد و استفاده از این طرح را تنها به وجدان شما سپرده است.
  • توجه داشته باشید که این طرح هزینه های بسیار زیادی را بر نسیم نت وارد می کند پس خواهشمندیم تنها در صورتیکه واقعا توان مالی برای خرید ندارید از این طرح استفاده نمائید تا طرحی ادامه دار باشد.

توجه : استفاده از محصولات خریداری شده تنها برای خریدار امکان پذیر بوده و در صورتیکه ثابت شود، محصولات خریداری شده به شخص دیگری فروخته شده است ، حساب شخص خاطی و دسترسی به فایل ها بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.

چگونه می توانیم از طرح کرامت نسیم نت استفاده کنیم ؟

اگر شرایط فوق را دارید می توانید تنها یک بار برای خرید های بالای 500 هزار تومان از 50% تخفیف بهره مند شوید.

محصولاتی که می توانید خرید نمائید به شرح ذیل می باشند.

چگونه می توانیم طراح کرامت نسیم نت را حمایت کنیم ؟

1- بهترین روش برای حمایت از این طرح اطلاع رسانی آن برای دیگران است ، این اطلاع رسانی می تواند به صورت حضوری ، تلفنی ،‌پیامکی و یا از طریق شبکه های اجتماعی ،‌سایت ها ، انجمن ها و … باشد .
2- با اطلاع رسانی شما ،‌ جوانان زیادی ممکن است شاغل شوند و بدیهی است که با این کار نه تنها به جامعه خود کمک کرده اید بلکه در این کار خیر نیز شریک بوده اید.
3- اگر یک شرکت هاستینگ و یا ثبت دامین دارید و تمایل دارید در طرح کرامت همراه ما باشید با ما تماس بگیرید.
4- اگر تمایل دارید بخشی از هزینه های این طرح را متقبل شوید با ما تماس بگیرید.

گروه طراحی نسیم نت

ورود به دنیای نسیم نت