طراح کرامت نسیم نت ( ویژه جوانان )

طرح کرامت نسیم نت

متاسفانه کوپن های تخفیف به پایان رسید است !

چرا طرح کرامت نسیم نت راه اندازی شد ؟

بسیاری از افراد از جمله خود ما در آغاز دوران جوانی ایده هایی برای راه اندازی یک کسب و کار داشته ایم ولی متاسفانه بدلیل عدم سرمایه کافی و عدم حمایت مالی و معنوی از طرف دیگران ، توانایی راه اندازی کسب و کار خود را پیدا نکرده ایم ! این معضلی است که اکثر ما بار ها آن را تجربه کرده ایم و این تجربه آنقدر تلخ است که حاضر نشویم شخص دیگری آن را تجربه کند.

مورد دیگری که به کرات مشاهده شده این است که بسیاری از افراد بدلیل کمبود بودجه اقدام به خرید نسخه های نال شده و بدون پشتیبانی و آپدیت کرده اند و بعد از مدتی سایت آن ها دچار حملات هکر ها ،‌دزدیده شدن و یا از بین رفتن اطلاعات ، بالا نیامدن سایت ، عملکرد نا صحیح سایت و … شده اند.

همانطور که می دانید متاسفانه ایران از آمار بالای بیکاری جوانان رنج می برد و بسیاری از جوانانی که شاغل هستند آنقدر درآمدهای پایینی دارند که شاید کفاف هزینه های زندگیشان را ندهد و همیشه به فکر کار دوم و یا پاره وقت بوده اند . که امیدواریم این طرح بتوانند به اشتتغال زائی و درآمد زائی جوانان کمک کند.

و به قول کنفسیوس که می گوید “به جای آن که به تاریکی لعنت بفرستید ، یک شمع روشن کنید” امیدواریم این طرح ، شمعی باشد برای جوانان این مرز و بوم تا بتوانند زندگی و آینده ای متفاوتی را رقم بزنند.

چه کسانی و با چه شرایطی می توانند از این طرح استفاده کنند ؟

  • همانطور که قبلا عرض شد این طرح برای جوانان بیکار و یا کم درآمد است و تنها این قشر می توانند از این طرح استفاده کنند.
  • نسیم نت برای استفاده از این طرح ، مدرک و یا سندی برای اهراز هویت شما نمی خواهد و استفاده از این طرح را تنها به وجدان شما سپرده است.
  • توجه داشته باشید که این طرح هزینه های بسیار زیادی را بر نسیم نت وارد می کند پس خواهشمندیم تنها در صورتیکه واقعا توان مالی برای خرید ندارید از این طرح استفاده نمائید تا طرحی ادامه دار باشد.

توجه : استفاده از محصولات خریداری شده تنها برای شخص خریدار امکان پذیر بوده و در صورتیکه ثابت شود، محصولات خریداری شده به شخص دیگری فروخته شده است ، حساب شخص خاطی و دسترسی به فایل ها بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.

چگونه می توانیم از طرح کرامت نسیم نت استفاده کنیم ؟

اگر شرایط فوق را دارید ، می توانید تنها یک بار برای خرید های بالای 500 هزار تومان از این تخفیف بهره مند شوید.

محصولاتی که می توانید خرید نمائید به شرح ذیل می باشند.

چگونه می توانیم طراح کرامت نسیم نت را حمایت کنیم ؟

1- ما را به دیگران معرفی کنید ،  با اطلاع رسانی شما ،‌ جوانان زیادی ممکن است شاغل شوند و بدیهی است که با این کار نه تنها به جامعه خود کمک کرده اید بلکه در این کار خیر نیز شریک بوده اید.
2- اگر یک شرکت هاستینگ و یا ثبت دامین دارید و تمایل دارید در طرح کرامت همراه ما باشید با ما تماس بگیرید.
3- اگر تمایل دارید بخشی از هزینه های این طرح را متقبل شوید با ما تماس بگیرید.

ورود به دنیای نسیم نت

گروه طراحی نسیم نت
مشاوره رایگان تلفنی
پل های ارتباطی با

گروه طراحی نسیم نت

روزهای کاری : شنبه تا چهارشنبه ( به استثنای روزهای تعطیل )
ساعت پاسخگویی : 9 صبح تا 2 بعد از ظهر

در صورتیکه قبل از خرید نیاز به مشاوره رایگان دارید در روزها و ساعات اعلام شده با ما تماس بگیرید تا شما را به صورت رایگان راهنمایی کنیم.

03537303047

09197437752