در نسخه 3.3 قالب نیازمندی آگهی ایساتیس شاهد چه چیزهایی هستیم ؟

۳۰ تیر ۱۳۹۹
در نسخه 3.3 قالب نیازمندی آگهی ایساتیس شاهد چه چیزهایی هستیم ؟

پوسته آگهی ایساتیس در نسخه 3.3 خود شاهد تغییراتی بوده است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

واحد فیلد به صفحه آگهی اضافه شد

در پوسته ایساتیس در بخش “تنظیمات اختصاصی > قیمت خوان” مدیر سایت می توانست در بخش آرشیوهای آگهی برای یک یا چند فیلد ، واحد های دلخواه تنظیم کند.

مثلا فیلدی با نام متراژ دارید و میخواهید واحد آن را مترمربع قرار دهید می توانستید از این گزینه استفاده کنید تا آن را در آرشیو آگهی ها به نمایش بگذارید.

در این نسخه ما این واحد را به صفحه آگهی نیز اضافه کردیم.

واحد فیلد در پوسته ایساتیس

ایجاد کش برای بررسی آگهی های مهمان

زمانیکه کاربر مهمانی در سایت آگهی میگذارد ، در بخش مدیریت سایت پنجره ای با عنوان انتساب دهی آگهی باز می شود . فرآیند باز شدن این پنجره به این گونه بود که از تمامی آگهی های مهمان در سایت query گرفته می شد و سپس اگر آگهی مهمانی وجود داشت این پنجره باز می شد.

در سایت هایی که آگهی های بسیار زیادی در روز دریافت می کردند این پردازش ممکن بود باعث کند شدن صفحه ادمین شود ، به همین دلیل در این بروزرسانی بررسی را زمانی انجام می دهیم که کاربر اقدام به ثبت آگهی کرده است و تمامی آگهی ها مهمان در آپشنی ذخیره می شوند که اصطلاحا به این کار کش کردن می گوییم ، که در نهایت این فرآیند باعث سریع تر شدن بخش ادمین خواهد شد.

اضافه شدن addon برای بخش ادمین بار

در این نسخه یک اددان جدید برای بخش ادمین بار اضافه شده است که در این اددان دکمه انتشار آگهی به صورت ایجکس به آن اضافه شده است.

با توجه به اینکه برخی از مدیران سایت ترجیح میدادند که ابتدا پیش نمایش آگهی و تصاویر آن را به صورت کامل مشاهده کرده و سپس اقدام به تایید و انتشار آگهی کنند ، این گزینه به صورت ایجکس به ادمین بار اضافه شده است تا مدیر به راحتی بتواند آگهی را منتشر کند.

توجه داشته باشید این گزینه تنها برای آگهی های در انتظار تایید نمایش داده می شود.

در این نسخه تغییرات دیگری نیز وجود دارد که می توانید در بخش بروزرسانی ها در صفحه محصول مشاهده نمایید.


برای خرید قالب دیوار ، قالب شیپور و قالب دانرو کلیک کنید.


 


یک × پنج =

بدون دیدگاه
گروه طراحی نسیم نت

ورود به دنیای نسیم نت

مشاوره رایگان تلفنی
پل های ارتباطی با

گروه طراحی نسیم نت

روزهای کاری : شنبه تا چهارشنبه ( به استثنای روزهای تعطیل )
ساعت پاسخگویی : 9 صبح تا 2 بعد از ظهر

در صورتیکه قبل از خرید نیاز به مشاوره رایگان دارید در روزها و ساعات اعلام شده با ما تماس بگیرید تا شما را به صورت رایگان راهنمایی کنیم.

03537303047

09197437752