پوسته classipress فارسی بروزرسانی شد.

۱ اسفند ۱۳۹۵
پوسته classipress فارسی بروزرسانی شد.

پوسته  ClassiPress فارسی بروزرسانی شد.

بر اساس تحقیقات به عمل آمده در ماه های اخیر متوجه شدیم نزدیک به 70% از مشتریان نسیم نت بیش از 10 افزونه نیازمندی را بر روی سایت خود نصب کرده اند و بدلیل اینکه اکثر افزونه ها دارای پنل تنظیمات هستند ، باعث زیاد شدن برگه های تنظیمات و تا حدی باعث پیچیده شدن فرآیند تنظیمات شده است و جدای برآن ظاهر ادمین سایت را شلوغ کرده است !

به همین منظور تحقیقات خود ، برای یکپارچه سازی تنظیمات افزونه های نوشته شده توسط نسیم نت را آغاز کردیم. راهکارهای مختلفی در این تحقیقات مورد بررسی قرار گرفت و بعد از بررسی کامل این موضوع به یک نتیجه قطعی رسیدیم و آن این بود که تمامی تنظیمات افزونه ها و تنظیمات پوسته های فرزند را در یک پنل آپشن قرار دهیم ، تا تمامی تنظیمات یکپارچه و در یک منطقه قابل دسترس باشد.

این تغییرات در نسخه جدید کلاسی پرس اعمال شده است و به زودی بر روی کلیه افزونه ها و پوسته های فرزند نیز اعمال خواهد شد.

توجه داشته باشید که ما به صورت خودکار اکثر تنظیمات قبلی شما را بر روی پنل تنظیمات جدید اعمال خواهیم کرد ولی با این حال ممکن است برخی از تغییرات قدیمی شما بر روی پنل جدید اعمال نشود به همین منظور بهتر است یک کپی از تنظیمات قبلی خود را داشته باشید و یا اینکه تنظیمات قبلی خود را به ذهن بسپارید تا در صورت نیاز ، پنل جدید خود را بروزرسانی کنید.

برخی از تغییرات نسخه کلاسی پرس

  • اضافه شدن فریمورک برای تنظیمات
  • انتقال آپشن ها قدیمی به پنل آپشن جدید
  • تصحیح لایسنس برای پوسته هایی که قبلا لایسنس شده اند
  • باز نویسی برخی از موارد
  • و موارد دیگر

هجده − 13 =

3 دیدگاه
گروه طراحی نسیم نت

ورود به دنیای نسیم نت

مشاوره رایگان تلفنی
پل های ارتباطی با

گروه طراحی نسیم نت

روزهای کاری : شنبه تا چهارشنبه ( به استثنای روزهای تعطیل )
ساعت پاسخگویی : 9 صبح تا 2 بعد از ظهر

در صورتیکه قبل از خرید نیاز به مشاوره رایگان دارید در روزها و ساعات اعلام شده با ما تماس بگیرید تا شما را به صورت رایگان راهنمایی کنیم.

03537303047

09197437752